Witam Cię serdecznie na moim blogu!

Jeżeli jest Ci bliski temat odnawiania starych mebli i majsterkowania, to dobrze trafiłeś! Z przyjemnością podejmę współpracę przy projektach promujących tematykę bloga, ponieważ przywracanie starych przedmiotów do życia, własnoręczne tworzenie elementów wyposażenia wnętrz to moja pasja.

Co to oznacza w praktyce?
Że wkładam w to 100% serca i zaangażowania, dodaję swój profesjonalizm i terminowość. Taka mieszanka to gwarancja, że dotrzesz w autentyczny sposób do pasjonatów rzemiosła i renowacji.

Czytelnikami mojego bloga są ludzie, którzy nie chcą otaczać się seryjnymi, często słabej jakości meblami, lecz wolą samodzielnie kreować i upiększać własną przestrzeń. Zdecydowana większość z nich to kobiety – to One wiodą dziś prym w urządzaniu mieszkania.

Jeżeli oferujesz coś co wpisuje się w te zainteresowania i pomoże realizować pasje DIY napisz do mnie:

odnawialniablog@gmail.com

Co możemy razem zrobić?

Zaprezentować Twój produkt

Nie piszę typowych postów sponsorowanych, ale chętnie pokażę Twój produkt w akcji. Przygotuję ciekawy projekt z jego użyciem i opiszę, jak można go wykorzystać w domowych DIY lub dekoracji przestrzeni.

Zorganizować warsztaty lub pokazy

„Learning by doing” – robiąc coś samodzielnie uczymy się najbardziej efektywnie. Spotkania z potencjalnymi użytkownikami to najlepsza okazja do pokazania możliwości Twojego produktu.

Przeprowadzić konkurs

Wszyscy kochamy konkursy i sponsorów z fajnymi nagrodami! Wymyślę i zorganizuję cały konkurs z obszaru DIY i wnętrzarstwa.

Podjąć współpracę dziennikarską

Chętnie piszę, szczególnie o tym, co mnie interesuje: wnętrza, design, projektowanie, użyteczność, DIY, fotografia. Tekst uzupełniam zdjęciami – fotografuję ludzi, wnętrza, przedmioty. Ukończyłam kurs fotografii, redakcji, korekty, dzięki czemu przygotuję kompleksowo cały materiał.

Zrobić coś z myślą o dzieciach lub z dziećmi

Jestem mamą 8-letniej Mileny i 6-letniego Szymona. Wiele moich projektów powstało właśnie z myślą o nich lub razem z nimi. Grupa dzieci + wspólne DIY – żaden problem.

To przykładowe propozycje naszej współpracy, jestem otwarta na różne projekty.

Statystyki bloga

Według danych z okresu 6.8-6.9.2016 r. blog odwiedza miesięcznie ponad 41 tys. unikalnych użytkowników, którzy generują ponad 130 tys. odsłon.

odnawialnia
Facebook – ponad 4300 fanów
Instagram – ok 400 obserwujących

Z kim współpracowałam?

Dotychczas współpracowałam z następującymi markami:

logo ku-ka-logo-pl wzory_widze_png logotoptextil-trend logo1024 logo-bestsale logo-regalka ago-logo

Close