https://odnawialnia.pl/

Odnawialnia.pl

O!twórz Mieszkanie – rusza konkurs piękności polskich mieszkań

by Małgorzata Budzich

Wstajesz rano, toczysz wzrokiem i myślisz: duma, moje królestwo, tymi “rencami” odnowione meble, uszyte zasłony, osobiście wyszperane w śniegu, deszczu, palącym słońcu ulicznych straganów piękne starocie. Jeżeli kochasz swoje unikatowe wnętrze – O!twórz mieszkanie na szerszą publikę.

tekst alternatywny

Rusza świetny konkurs wnętrzarski pod hasłem

Konkurs O!twórz Mieszkanie jest wymarzony dla takich ludzi jak Ty – kochających unikalne, niebanalne, piękne wnętrza. Każdy kto otacza się własnoręcznie odnowionymi przedmiotami albo lubi łączenie nowego ze starym ma dużą szansę  – bo jego mieszkanie wykracza daleko poza standardy.

Jestem bardzo podekscytowana, bo szóstym zmysłem czuję, że właśnie teraz jest czas na mieszkania, w których liczy się pomysłowość, dodatki i meble w stylu vintage czy ręcznie wykonane elementy wystroju. Jestem przekonana, że wiele osób w Polsce ma właśnie takie wnętrza. Patrząc na wasze renowacje i pomysłowe wykorzystanie starych mebli wyobrażam sobie jak fantastycznie wyglądają w Waszych mieszkaniach.

tekst alternatywny

Dlatego nawołuję i wzywam: podbijmy temat najpiękniejszych polskich wnętrz hasłem vintage!

O co dokładnie chodzi?

  • Zgłoszenie do konkursu jest bardzo proste. Robisz od 5 do 15 zdjęć swojego mieszkania i wysyłasz je do organizatora – firmy Porta Drzwi za pośrednictwem specjalnej strony.
  • Oprócz zdjęć przygotowujesz kilka zdań o swoim mieszkaniu i jego mieszkańcach, np. jak je urządzałaś, czym sie inspirowałaś, dlaczego lubisz w nim przebywać, z czego jesteś dumna, kto dzieli z tobą przestrzeń.
  • Zgłoszenia wysyłasz najpóźniej 28 lutego
  • Czekasz na wyniki konkursu – 29 marca

Wiem o czym myślisz

Zastanawiasz się, czy twoje mieszkanie czymś się wyróżnia. Przecież na pewno jest tyle pięknych mieszkań, projektowanych przez architektów, pokazywanych w magazynach wnętrzarskich i serwisach o dizajnie. Spójrz jednak na inspiracje mieszkań zamieszczone przez organizatora. Niektóre z tych wnętrz z pewnością znasz z blogosfery. To mieszkania tworzone z pasją, miłością, pomysłem i niekoniecznie wielkim budżetem. Dziewczyny często same robią półki, kwietniki, przerabiają meble, wyszukują starocie. To tak jak ty czy ja:).

Dlaczego warto?

Moim zdaniem wygrana w takim konkursie to – oprócz nagród pieniężnych, o których za chwilę – wielka satysfakcja i ukłon w stronę naszych wnętrzarskich pasji. Na pewno nie raz twoja kochana rodzinka narzekała – co?! Znowu remont? Znowu jakiś staroć przyciągnięty ze śmietnika? Ale dzięki Twojej determinacji wasze mieszkanie wygląda tak jak wygląda, a ty zbierasz komplementy od najbliższych i przyjaciół.

Nie bez znaczenia są nagrody pieniężne. Na finansowy bonus może liczyć aż 13 zgłoszeń!

1 miejsce – nagroda 30 tys.

2 miejsce – nagroda 15 tys.

3 miejsce – nagroda 5 tys.

10 wyróżnień – nagroda 1 tys.

O szczegółach konkursu przeczytasz w  Opisie konkursu i Regulaminie

 

TO CO? STARTUJEMY?

You may also like

5 komentarzy

Oliwier 18 stycznia 2019 - 13:31

Chyba w najbliższym czasie zgłosze swoje mieszkanie. Tylko przed porobieniem zdjęć musiałbym trochę w nim posprzątać. Konkurs zapowiada się bardzo ciekawie.

Reply
Małgorzata Budzich 24 stycznia 2019 - 16:00

koniecznie, koniecznie, do 28 lutego jest jeszcze trochę czasu 🙂

Reply
Zofia 21 stycznia 2019 - 13:42

Zamierzałabym zgłosić swoje mieszkanie, bo jestem zadowolona z projektu, ale niestety kuchnia i łazienka nadal w remoncie. Kiedy już dopieszczę mieszkanie to będzie dawno po konkursie. Szkoda, może następny będzie moją szansą

Reply
weronika 29 stycznia 2019 - 16:53

Za 30 tys. zł można zrobić fajny remont 🙂

Reply
fotoziemka.pl 30 stycznia 2019 - 13:34

Świetny wpis 🙂

Reply

Leave a Comment

Close