Jesteś twórczą, kreatywną osobą. Zajmujesz się stolarką, odnawianiem mebli, ceramiką, malowaniem,  szyciem, tapicerowaniem – rzemiosłem, które jest Twoją pasją. Kiedy pracujesz nad projektem przestajesz być matką, żoną, opiekunką, pracownikiem – wchodzisz w nową rolę – wytwórcy. Bierzesz sprawy w swoje ręce – dosłownie i w przenośni, bo dzięki twojej pasji powstanie coś nowego, a Ty czujesz swoją sprawczą moc.

Każda rola potrzebuje właściwego kostiumu, atrybutów, które podkreślą ważność tego co robisz. Ten fartuch to Twój towarzysz w kreatywnej pracy. Nałóż go, a odetniesz się od bieżących spraw i poczujesz przypływ natchnienia.

Dlaczego akurat ten fartuch?

– TKANINA –

Fartuchy rzemieślnicze są uszyte z tkaniny bawełniano-poliestrowej, która nie gniecie się jak zwykła bawełna, łatwiej schodzą z niej plamy, kolory są trwałe, nie spierają się, jest bardziej odporna na mechaniczne uszkodzenia.

Obecnie w ofercie są 2 modele fartuchów – niebieski i szary. Fartuch granatowy w tej chwili nie jest dostępny, pojawi sie prawdopodobnie po wakacjach, a wraz z nim nowe modele fartuchów.

Fartuch niebieski ze skórą – wykonany z tkaniny typu jeans, ale nie jest ot typowy jeans bawełniany z dodatkiem elastanu lecz bawełna połączona z poliestrem. Dzięki temu tkanina jest bardziej odporna, nie spiera się, nie gniecie w trakcie użytkowania i nie kurczy po praniu. Fartuch posiada skórzany pasek z 3-topniową regulacją za pomocą nap.

Fartuch szary z taśmą – wykonany z technicznej tkaniny przeznaczonej na odzież roboczą. Tkanina mniej się plami, jest łatwiejsza w czyszczeniu, nie gniecie się tak jak bawełna, a równocześnie jest przewiewna i wygodna. Zamiast skórzanego paska ma taśmę bawełnianą na szyi.

 

Więcej zdjęć:

previous arrow
next arrow
Slider

– WIĄZANIE + ROZPOREK –

Chociaż większość fartuchów jest wiązanych z tyłu, ja proponuję wiązanie z przodu. Dlaczego? Ponieważ w ten sposób odciążasz szyję. Fartuch luźno związany z tyłu obciąża w 100% kręgi szyjne, natomiast troki zawiązane z przodu są jak pasek, który rozkłada ciężar między pas i szyję. Pomyśl jaka to ulga, gdy w kieszeniach trzymasz narzędzia.

fartuch rzemieślniczy wiązanie

Fartuch rzemieślniczy ma rozporek, który zapewni Ci większą swobodę ruchów.

fartuch stolarski

– KIESZENIE – 

Do dyspozycji masz 8 kieszeni – dwie górne i sześć na brzuchu. Są różnej szerokości i głębokości, dzięki czemu umieścisz tam zarówno dłuższe jak i mniejsze narzędzia. A za taśmę z boku kieszeni możesz wsadzić młotek lub podręczną ścierkę.

fartuch rzemieślniczy

Kieszenie są tak przyszyte, że zapewniają sporo luzu i miejsca na narzędzia. Swobodnie wsadzisz w nie ręce.

fartuchy rzemieślnicze z odnawialni

– ELEMENTY METALOWE –

Wszystkie elementy metalowe sa niklowane, dzięki czemu nie będą się przecierać. Nity na kieszeniach to dodatkowe wzmocnienie przed ich naderwaniem. Skórzany pasek na szyję posiada napy, a w wersji z taśmą – niklowane sprzączki z regulacją.

fartuch stolarski rzemieślniczy

fartuch jeansowy

– SKÓRZANY PASEK –

Pasek jest wykonany z najlepszej jakości skóry bydlęcej, wystarczająco delikatnej dla twojej szyi i równocześnie mocnej, żeby posłużyć przez lata. Pamiętaj o jego odpięciu, gdy dajesz fartuch do prania.

fartuchy rzemieślnicze

– ROZMIAR –

Fartuchy rzemieślnicze są dostępne w jednym rozmiarze. Możesz regulować jego położenie za pomocą nap lub sprzączki. Wiązanie z przodu pozwoli omotać się fartuchem osobom w rozmiarze od 34 do 44.

Wymiary fartucha:

szerokość – 88 cm

długość – 91 cm

długość troków – 100 cm

PERSONALIZACJA

Możesz zamówić fartuch z personalizowaną, skórzaną metką. Wówczas za pomocą lasera wygrawerujemy Twoje logo lub dowolny tekst, np. imię. Logo będzie w kolorze skóry, o kilka tonów ciemniejsze.

fartuch rzemieślniczy

  • Wymiar standardowej metki to 6 cm x 3 cm lub w kwadracie 5 cm x 5 cm. Możliwe jest także koło o średnicy 5 cm. Metka jest mocowana na fartuchu za pomocą nitów.
  • Wymagania dla pliku z logo: pdf zapisany w wersji do druku (cmykowy)
  • Dodatkowa opłata za personalizację wynosi 20 zł

ILE KOSZTUJE FARTUCH?

fartuch jeans ze skórzanym paskiem 139 zł
fartuch szary z taśmą 109 zł
personalizowana metka 20 zł

 

 

 

 

Koszty dostawy:  12 zł – pocztex; wysyłka zagranicę – koszty ustalane indywidualnie

Aby złożyć zamówienie kliknij w poniższy link i wypełnij formularz.

PS. O  historii powstawania fartucha piszę w tym poście.

Close