https://odnawialnia.pl/
Narzędzia do renowacji mebli gotowa lista

Meble od nowa - newsletter dla pasjonatów odnawiania i stylizacji mebli

Narzędzia do renowacji mebli gotowa lista

Renowacja starych mebli to Twoje hobby? Chcesz się rozwijać i samodzielnie odnawiać meble dla siebie lub znajomych? Bardzo się cieszę! Zostańmy w kontakcie mailowym, a ja postaram się pokazać Ci parę tricków i zainspirować do działania.

Co 2 tygodnie w czwartek otrzymasz ode mnie garść przydatnych informacji. W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji.

 

Na dobry początek chciałabym Ci wysłać checklistę “Podstawowe narzędzia do drewna i tapicerki”. To optymalny zestaw narzędzi dla każdego, kto zaczyna swoją przygodę z odnawianiem mebli. Narzędzia są podzielone według etapów prac przy meblach.

 

.
Nazywam się Małgosia Budzich. Zainspiruję Cię do samodzielnego odnawiania mebli i personalizowania wnętrz w duchu zero waste.

Od wielu lat zajmuję się renowacją mebli i prowadzę warsztaty dla hobbystów. Jestem autorką książki “Meble od nowa”, w której pokazuję, jak przywrócić do życia stare meble we współczesnych wnętrzach. Jak mogę Ci pomóc?

Nazywam się Małgosia Budzich. Zainspiruję Cię do samodzielnego odnawiania mebli i personalizowania wnętrz w duchu zero waste.

Od wielu lat zajmuję się renowacją mebli i prowadzę warsztaty dla hobbystów. Jestem autorką książki “Meble od nowa”, w której pokazuję, jak przywrócić do życia stare meble we współczesnych wnętrzach.
Jak mogę Ci pomóc?

ODNAWIALNIA TO…

pracownia w Warszawie i wirtualna przestrzeń, która łączy fanów stylu vintage we wnętrzach. Porady na temat odnawiania mebli mieszają się tu z pasją do wzornictwa i wnętrz pełnych staroci. Na stronie znajdziesz prace kursantów, metamorfozy moich mebli i wnętrz, których wspólną cechą jest łączenie starego z nowym.

PRACOWNIA

SKONTAKTUJ SIĘ

Wszelkie prawa zastrzeżona dla Odnawialnia © | Wdrożenie 13design

Close