fbpx

Listy z odnawialni

Kochasz przeróbki starych mebli? Ja też!
Zostańmy więc w kontakcie mailowym. Będę Ci o tym przypominać,  żebyś w nawale obowiązków znalazł(a) na to czas i zainspiruję  do realizacji Twoich projektów.  

Na dobry początek chciałabym wysłać Ci listę moich 10 sprawdzonych patentów w odnawianiu mebli.
.
Nazywam się Małgosia Budzich. Zainspiruję Cię do samodzielnego odnawiania mebli i personalizowania wnętrz w duchu zero waste.

Od wielu lat zajmuję się renowacją mebli i prowadzę warsztaty dla hobbystów. Jestem autorką książki “Meble od nowa”, w której pokazuję, jak przywrócić do życia stare meble we współczesnych wnętrzach. Jak mogę Ci pomóc?

Nazywam się Małgosia Budzich. Zainspiruję Cię do samodzielnego odnawiania mebli i personalizowania wnętrz w duchu zero waste.

Od wielu lat zajmuję się renowacją mebli i prowadzę warsztaty dla hobbystów. Jestem autorką książki “Meble od nowa”, w której pokazuję, jak przywrócić do życia stare meble we współczesnych wnętrzach.
Jak mogę Ci pomóc?

ODNAWIALNIA TO…

pracownia w Warszawie i wirtualna przestrzeń, która łączy fanów stylu vintage we wnętrzach. Porady na temat odnawiania mebli mieszają się tu z pasją do wzornictwa i wnętrz pełnych staroci. Na stronie znajdziesz prace kursantów, metamorfozy moich mebli i wnętrz, których wspólną cechą jest łączenie starego z nowym.

PRACOWNIA

SKONTAKTUJ SIĘ

Wszelkie prawa zastrzeżona dla Odnawialnia © | Wdrożenie 13design

Close