fbpx

Odnawialnia.pl

WITAJ W ODNAWIALNI!

To miejsce, w którym meble zyskują drugie życie, a wnętrza nabierają klimatu vintage. Pomagam odnawiać stare meble – ukochane rodzinne pamiątki czy klasyków dizajnu. Zachęcam do sprytnych remontów, dzięki którym nawet nieciekawe meble mdf nabierają wyrazu, a wnętrza charakteru. Pierwszy raz na blogu? Poznajmy się!

O MNIE

Nazywam się Małgosia Budzich i wspieram pasjonatów starych mebli w rozwijaniu hobby. Uczę, jak przeprowadzić klasyczną renowację mebli drewnianych, ale też wystylizować nieciekawy mebel z mdf, by stał się ozdobą wnętrza. Prowadzę warsztaty stacjonarne, kursy online, publikuję na blogu, fotografuję wnętrza – to moja pasja i obecnie mój sposób na życie. Jestem fanką idei #lesswaste, gorąco zachęcam, by zamiast kupować nowe rzeczy do domu, ratować, twórczo przerabiać i odnawiać starocie.

Odnawianie mebli pojawiło się w moim życiu w związku z przeprowadzką do nowego domu w 2012 r. Szukałam niedrogich sposobów na urządzenie wnętrza i trafiłam na inspirujące przeróbki starych mebli. Odmalowałam pierwszą sosnową komodę i lawina ruszyła. Z czasem założyłam blog Odnawialnia.pl by dokumentować swoje działania. W ciągu kilku lat nowe hobby tak mnie pochłonęło, że zaczęłam uczęszczać na kursy, eksperymentować, pogłębiać wiedzę. Z czasem sama zaczęłam prowadzić warsztaty, wydałam książkę o odnawianiu mebli, ebooka, kurs online o renowacji krzesła Hałasa.

Wszystko to doprowadziło mnie do decyzji, by po 40. rzucić pracę na etacie i rozwijać działalność pod własną marką. Dziś jestem głównie edukatorem oraz renowatorem – z jednej strony uczę innych, z drugiej wciąż sama się rozwijam, a z pracowni wypuszczam w świat kolejne uratowane meble. Jeżeli jesteś na rozdrożu i chcesz dowiedzieć się więcej o tej życiowej zmianie zapraszam cię do wysłuchania mojej rozmowy z Agnieszką Piekarską – autorką podcastu “W związku z życiem”. To 3 odcinki podcastu pt. Życie zero waste. O zawodowych planach rozmawiam też z Bogną w magazynie Mint.

O PRACOWNI

Dużym krokiem w moim rozwoju było otwarcie własnej pracowni. To spory lokal w warszawskim Wawrze, przy ul. Korkowej 167. Tam odbywają się warsztaty, nagrania wideo, spotkania. Pracownię można wynająć do różnych celów, m.in. nagrywano w niej serial M jak miłość czy reklamy. Jeżeli interesuje Cię wynajem pracowni zobacz ofertę.

CO MOŻEMY RAZEM ZROBIĆ?

Masz ochotę pomajstrować przy meblach? Możesz zapisać się na zajęcia stacjonarne lub indywidualne. Jeżeli Warszawa Ci nie po drodze, możesz skorzystać z kursu w wersji online. To kurs poświęcony renowacji krzesła projektu Hałasa, typ 200-190.


Jeżeli wolisz czytać i szukasz solidnych podstaw teoretycznych sięgnij po ebooka lub książkę, albo przejrzyj bazę artykułów na blogu.


Zapisz się na newsletter, żeby nie przeoczyć nowych wpisów lub zaproszeń. Co jakiś czas razem z moimi parterami zapraszam na bezpłatne livy, warsztaty i metamorfozy. Mam nadzieję, że kiedyś się spotkamy! Do zobaczenia!

Zapraszam do kontaktu

Małgosia

tel. 784 695 773

kontakt@odnawialnia.pl

KSIĄŻKA O ODNAWIANIU MEBLI

>> Więcej o książce tutaj

FARTUCHY Z ODNAWIALNI

Fartuchy dla rzemieślników, którzy poszukują estetycznych, wygodnych atrybutów swojej pasji. Są dostępne w kilku modelach i kolorach.

Oprócz standardowych modeli jest możliwość uszycia spersonalizowanych fartuchów w wybranych kolorach marki oraz z haftowanym logo. Minimalna ilość brandowanych fartuchów to 20 sztuk.

Close