fbpx

O mnie

by usrob

Cześć!

Mam na imię Gosia i od kilku lat przerabiam twórczo meble i inne przedmioty. Chociaż zawodowo jestem związana z wydawnictwami, to ciągnie mnie do prac manualnych i urządzania wnętrz. Wyżywam się twórczo prowadząc ten blog i nieustannie zmieniając coś w naszym domu.

Odnawialnia to moja kreatywna odskocznia od codziennej rutyny i ucieczka przed nawałem obowiązków. Dzięki blogowi przestałam być taką perfekcyjną kobietą domową, która ma wszystko pod kontrolą: pracę, dom, dzieci, wakacje, 3-daniowy obiad, Odpuszczam sobie doskonałość, a upust dokładności i precyzji daję w mojej minipracowni.

Kilka lat takiej aktywności i chęć zrobnienia czegoś własnego zaowocowało dwoma autorskimi projektami, z których jestem bardzo dumna:

KSIĄŻKA O ODNAWIANIU MEBLI

Więcej o książce tutaj

FARTUCHY Z ODNAWIALNI

więcej o fartuchach tutaj

Jeżeli tu zaglądasz, to prawdopodobnie także lubisz prace ręczne i ciągnie Cię do starych rzeczy z duszą, Być może chciałabyś coś zrobić, ale uważasz że brak Ci czasu, umiejętności, wiedzy? Mam nadzieję, że lektura tego bloga zainspiruje Cię do działania i dostarczy potrzebnej wiedzy. A wtedy i czas się znajdzie – bo na ważne rzeczy zawsze jakoś się znajduje. Wsłuchaj się tylko w swoje potrzeby i daj się porwać potrzebie tworzenia. Tylko nie zapomnij napisać do mnie i pokazać, czego dokonałaś!

Ściskam serdecznie i zapraszam do kontaktu

Małgosia

odnawialniablog@gmail.com

Close