fbpx

MAMY TO!

Pierwszy krok do tapicerowania zrobiony! Za chwilę w Twojej skrzynce pocztowej znajdziesz email z ebookiem do pobrania. 

A teraz zostań na moment - Jeżeli czujesz, że słowo pisane i zdjęcia to może być za mało, rozważ opcję nauki wideo.

Stworzyłam kompleksowy kurs wideo na temat renowacji krzesła (na przykładzie krzesła proj. Hałasa typ 200-190), z którym poczujesz się jak na warsztatach stacjonarnych – poprowadzę Cię krok po kroku przez cały proces.

KUP KURS ZE ZNIŻKĄ 25%

Ta oferta obowiązuje tylko dziś przez 30 minut –  ¼ wartości kursu zostaje w twojej kieszeni! Takich promocji nie ma na co dzień.

Regularna cena to 359 zł

Renowacja krzesła Hałasa – kurs online

Dlaczego warto zainwestować w kurs?

Cały Hałas od A do Z

Ile mebli porzuciłaś {eś}, zniechęcona brakiem postępów? Już nie utkniesz w miejscu w procesie renowacji, bo wszystkie etapy są pokazane krok po kroku. Przynosisz brudne krzesło z piwnicy a po kursie stawiasz pięknego Hałasa przy stole 🙂

Inwestycja w kolejne krzesła

Przerabiając rzetelnie cały kurs zrobisz nie tylko to jedno krzesło ale urządzisz całą jadalnię w stylu vintage. Czekają przecież kolejne perły jak np. krzesło "serduszko", "motylek" czy "koziołek". Wiele lekcji tego kursu przyda ci się przy innych projektach.

3 metody oczyszczania drewna

Boisz się bałaganu i hałasu w małym mieszkaniu? Pokazuję 3 podejścia do oczyszczania stelaża, w tym jedno bazujące na retuszu, bez zdzierania powłok, pyłu i kurzu!

2 sposoby na siedzisko Hałasa

Wolisz siedzisko krzesła z ozdobną lamówką czy bez? Obie metody obicia szczegółowo omawiam podczas kursu. Uczę jak zrobić szablony do wykorzystania w przyszłości.

Polecane narzędzia i materiały

Na każdym etapie kursu mówię, jakie narzędzia warto mieć, co się sprawdza, jakie są zamienniki. Wiem, że jesteś hobbystą i nie niekoniecznie chcesz od razu inwestować w taker pneumatyczny. .

Duża dawka wiedzy o krześle i jego projektancie

Jak dużo wiesz o krześle i jego projektancie? Fascynuje Cię historia polskiego wzornictwa, lubisz epokę lat 60? Zapraszam do mini przewodnika po twórczości profesora i jego kultowych projektach.

KUP KURS ZE ZNIŻKĄ 25%

To oferta jednorazowa, w podziękowaniu za Twoje zainteresowania tematyką tapicerowania mebli. Cieszę się, że chcesz ratować stare krzesła i chcę Ci pomóc, aby wyszło jak najlepiej.

Z tym kursem będzie to łatwiejsze!

Tylko teraz w cenie 269 zł zamiast 359 zł!

W tym filmie opowiadam więcej o kursie

© Odnawialnia.pl
Close