Odnawialnia.pl

VOUCHERY NA PREZENT

Podaruj czas i nową pasję bliskiej Ci osobie

Co można sprezentować osobie, która “ma wszystko”? Może zamiast kolejnego przedmiotu podaruj jej wrażenia, czas na rozwój i poznanie innych podobnie zakręconych ludzi?

VOUCHERY NA PREZENT

Jeżeli Twoja partnerka, mama czy teściowa nieustannie coś przerabia w domu, to zaproszenie jej na warsztaty odnawiania mebli będzie strzałem w dziesiątkę. Podczas zajęć pozna techniki renowacji mebli drewnianych, fornirowanych i tapicerowanych i wróci z samodzielnie przerobionym starym meblem.

Opcje voucherów

Do wyboru masz zaproszenie na zajęcia w grupie lub spotkanie indywidualne.

Warsztaty grupowe 2-dniowe “Solidne podstawy renowacji mebli”

To spotkanie w 8-osobowej grupie z dwoma osobami prowadzącymi. Każdy uczestnik przynosi własny mały mebel (szafka nocna, stolik, gazetnik, kwietnik, krzesło, mała komoda).

 

Pierwszego dnia skupiamy się na oczyszczaniu powłok i naprawie konstrukcji mebla. Uczymy się technik renowacji i posługiwania narzędziami: cyklinami, skrobakami, opalarką, szlifierką, wyrzynarką.

 

Drugi dzień poświęcamy na barwienie, zabezpieczanie i tapicerowanie (tylko krzesła).

Warsztaty grupowe 1-dniowe “Solidne podstawy tapicerki”

To jednodniowe spotkanie z podstawowymi technikami tapicerskimi takimi jak: naciąganie pasów, dobór i wycinanie pianek, modelowanie siedziska, cechowanie tkaniny, układanie narożników, szycie ściegiem krytym.

 

Przygodę z tapicerką zaczynamy od krzesła. Na zajęcia możesz przynieść swój mebel z demontowanym siedziskiem i oparciem lub dostaniesz wybrany model na miejscu.

warsztaty tapicerskie
Szczegóły organizacyjne

JAK ZAMÓWIĆ? Napisz maila lub zadzwoń aby zamówić voucher lub zapytać o szczegóły. Płatność gotówką lub blikiem (przy odbiorze osobistym) bądź przelewem (wysyłka).

kontakt@odnawialnia.pl 784 695 773

TERMIN. Warsztaty grupowe odbywają się w weekend (sobota-niedziela) w Warszawie w dzielnicy Wawer, przy ul. Korkowej 167, w godzinach 9-18. Terminy są podane w grafiku (zobacz).

Kupując voucher nie trzeba deklarować terminu – osoba obdarowana może sama to z nami ustalić. 

 

CENA. Opłata za udział w zajęciach dwudniowych wynosi 820 zł. Czas trwania zajęć 18h.

Zajęcia jednodniowe z podstaw tapicerki – cena 590 zł, czas trwania 9 godzin.

Uczestnicy otrzymują certyfikat ukończenia kursu.

 

FORMA VOUCHERA. Zaproszenie wysyłamy w wersji papierowej lub elektronicznej. Wersja papierowa jest opakowana w estetyczny kartonik (dodawany gratis do zamówienia). Wersję elektroniczną należy samodzielnie wydrukować i wypisać.

 

WYSYŁKA VOUCHERA. Wersję papierową wysyłamy za pośrednictwem:

paczkomatu – 15 zł

kuriera – 18 zł

Jest możliwy bezpłatny odbiór osobisty w Wawrze (ul. Korkowa lub Pożaryskiego).

Spotkanie indywidualne

Spotkanie dostosowane do indywidualnych potrzeb uczestnika – można przyjść samodzielnie lub w parze. Dobry pomysł na prezent rocznicowy:).

 

Jest dedykowane zarówno osobom, które dopiero zaczynają swoją przygodę z renowacją, jak i tym, którzy mają za sobą pierwsze próby lecz chcieliby pogłębić swoje umiejętności bądź uzupełnić wiedzę.

 

Spotkanie 3h polecamy osobom, które:

  • mają konkretny problem z meblem i chciałyby się dowiedzieć jak go rozwiązać, np. uzupełnienie forniru, sklejenie mebla, zrobienie prostej tapicerki na siedzisku krzesła, szycie ściegiem krytym, zrobienie pasów na fotelu, dobór technik oczyszczania, posługiwanie się cykliną i jej naostrzenie. 
  • nie mają odpowiedniego narzędzia w domu, np. ścisków, cyklin, forniru, chemii, zszywacza pneumatycznego, co uniemożliwia im dalszą pracę
  • są całkowicie początkujące i chcą dowiedzieć się o podstawach renowacji mebli – podczas spotkania omawiamy sobie cały proces renowacji mebla na przykładzie krzesła. Jest możliwość wypróbowania narzędzi i przećwiczenia wybranych technik na meblach z pracowni.
Szczegóły organizacyjne

TERMIN

 

Spotkania indywidualne odbywają się w dni robocze w terminie ustalonym z uczestnikiem.

 

CENA

 

Zajęcia 3h – 450 zł z opcją przedłużenia do 5h – każda kolejna godzina 100 zł 

 

FORMA VOUCHERA

 

Zaproszenie wysyłamy w wersji papierowej lub elektronicznej. Wersja papierowa jest zapakowana w estetyczny kartonik (dodawany gratis do zamówienia). Wersję elektroniczną należy samodzielnie wydrukować i wypisać. 

 

WYSYŁKA VOUCHERA.

 

Wersję papierową wysyłamy za pośrednictwem

paczkomatu – 15 zł

kuriera – 18 zł

Jest możliwy bezpłatny odbiór osobisty w Wawrze (ul. Korkowa lub Pożaryskiego).

JAK ZAMÓWIĆ? Napisz maila lub zadzwoń aby zamówić voucher lub zapytać o szczegóły. Płatność gotówką lub blikiem (przy odbiorze osobistym) bądź przelewem (wysyłka).

kontakt@odnawialnia.pl 784 695 773