Jeżeli połknęłaś bakcyla renowacji i chcesz pogłębić swoją wiedzę zapraszam na warsztaty odnawiania mebli! Na stronie będą pojawiały się informacje o nowych terminach i tematach. Jeżeli nie chcesz przegapić tych informacji zapisz się na newsletter.

Warszawa | Drewnomaniacy do cyklin – warsztaty dwudniowe

21-22 września lub 12-13 października

Podczas tych warsztatów nauczysz się ostrzyć cyklinę, robić na niej zadzior oraz poprawnie oczyszczać przy jej pomocy drewno. Cyklinę zabierasz do domu. Na warsztaty przynosisz swój mały mebel – najlepiej krzesło, taboret, stelaż od fotela, małą szafkę nocną, stolik kawowy itp. Na tych warsztatach koncentrujemy się na renowacji drewna.

zobacz opis warsztatów

zapisz się na warsztaty

Rozlej farbę na blacie – jednodniowe warsztaty z techniki pouringu  

9 listopada | Warszawa

Podczas warsztatów wykonasz stolik w technice pouringu – czyli artystycznego rozlewania farby na blacie. Stworzysz niesamowitą konstelację z ulubionych kolorów farb. W cenie stolik oraz wszystkie niezbędne materiały jak farby, media, narzędzia.

warsztaty odnawiania mebli technika pouringu

opis warsztatów wkrótce

Szaleństwo szablonów – warsztaty jednodniowe

10 listopada | Warszawa

Warsztaty z szablonami – nauczysz się jak prawidłowo nakładać farbę, żeby nie podciekała pod szablon, dowiesz się jak robić bardziej skomplikowane szablony przy użyciu taśm i samodzielnie wykonasz dekorację na stoliku. Stolik zabierasz do domu.

więcej informacji wkrótce

Siedzisko ze skrzyni wojskowej – warsztaty jednodniowe

7 grudnia | Warszawa

Wracają bombowe warsztaty ze skrzyniami po granatach. Ze starej skrzyni z demobilu wykonamy gustowne siedziska – schowki. Podczas warsztatów malujemy skrzynie i tapicerujemy siedziska.

więcej informacji wkrótce

Close