Jeżeli połknęłaś bakcyla renowacji i chcesz pogłębić swoją wiedzę zapraszam na warsztaty odnawiania mebli! Na stronie będą pojawiały się informacje o nowych terminach i tematach. Jeżeli nie chcesz przegapić tych informacji zapisz się na newsletter.

Warszawa | Drewnomaniacy do cyklin – warsztaty dwudniowe

9-10 listopada

7-8 grudnia

Podczas tych warsztatów nauczysz się ostrzyć cyklinę, robić na niej zadzior oraz poprawnie oczyszczać przy jej pomocy drewno. Cyklinę zabierasz do domu. Na warsztaty przynosisz swój mały mebel – najlepiej krzesło, taboret, stelaż od fotela, małą szafkę nocną, stolik kawowy itp. Na tych warsztatach koncentrujemy się na renowacji drewna.

 

UWAGA! Oferta dla par (wszelkiej maści:)) Można przyjść na warsztaty w parze i wspólnie pracować nad jednym meblem. Wówczas cena warsztatów jest powiększana o 20%. Korzyści zwłaszcza dla pań – przyda się męska dłoń przy oczyszczaniu mebla, a każdy z uczestników zdobędzie przydatna wiedzę! Zapraszam – prośba o odpowiednią informację w mailu zgłoszeniowym.

zobacz opis warsztatów

zapisz się na warsztaty

Rozlej farbę na blacie – 4-godzinne warsztaty z techniki pouringu  

Podczas warsztatów wykonasz stolik w technice pouringu – czyli artystycznego rozlewania farby na blacie. Stworzysz niesamowitą konstelację z ulubionych kolorów farb. W cenie stolik oraz wszystkie niezbędne materiały jak farby, media, narzędzia.

warsztaty odnawiania mebli technika pouringu

opis i terminy warsztatów wkrótce

Siedzisko ze skrzyni wojskowej – warsztaty jednodniowe

Wracają bombowe warsztaty ze skrzyniami po granatach. Ze starej skrzyni z demobilu wykonamy gustowne siedziska – schowki. Podczas warsztatów malujemy skrzynie i tapicerujemy siedziska.

więcej informacji wkrótce

Close