Odnawialnia.pl

Warsztaty odnawiania mebli

by Małgorzata Budzich

Jeżeli połknęłaś bakcyla renowacji i chcesz pogłębić swoją wiedzę zapraszam na warsztaty odnawiania mebli. Na stronie będą pojawiały się informacje o nowych terminach i tematach. Jeżeli nie chcesz przegapić tych informacji zapisz się na newsletter. Zobacz też oferty specjalne, dzięki którym możesz otrzymać rabat.

 

WARSZTATY RENOWACJI MEBLI – AKTUALNY GRAFIK

9-10 listopada | Warszawa | Drewnomaniacy do cyklin – dwudniwe warsztaty renowacji mebli z elementami tapicerki

1 grudnia | Warszawa | Siedzisko ze skrzyni wojskowej – dekoracja skrzyni i tapicerowanie siedziska

7-8 grudnia | Warszawa | Drewnomaniacy do cyklin – dwudniwe warsztaty renowacji mebli z elementami tapicerki

 

WARSZTATY RENOWACJI MEBLI I DIY – OFERTA

 

Drewnomaniacy do cyklin – dwudniowe warsztaty renowacji drewna z elementami tapicerki

Podczas tych warsztatów nauczysz się ostrzyć cyklinę, robić na niej zadzior oraz poprawnie oczyszczać przy jej pomocy drewno. Cyklinę zabierasz do domu. Na warsztaty przynosisz swój mały mebel – najlepiej krzesło, taboret, stelaż od fotela, małą szafkę nocną, stolik kawowy itp. Na tych warsztatach koncentrujemy się na renowacji drewna.

zobacz opis warsztatów | zapisz się na warsztaty

 

Siedzisko ze skrzyni wojskowej – dekoracja skrzyni i tapicerowanie siedziska

Wracają bombowe warsztaty ze skrzyniami po granatach. Ze starej skrzyni z demobilu wykonasz gustowne siedzisko – schowek. Poznasz tajniki malowania, nanoszenia szablonów, renowacji metalowych dodatków i nauczysz się podstaw tapicerowania. Wszystkie materiały w cenie warsztatów.

zobacz opis warsztatówzobacz opis warsztatówzapisz się na warsztaty

 

WARSZTATY RENOWACJI MEBLI – OFERTY SPECJALNE

Oferta dla par 2 + 1 |

Można przyjść na warsztaty w parze i wspólnie pracować nad jednym meblem. Wówczas cena warsztatów jest powiększana o 20%. Korzyści zwłaszcza dla pań – przyda się męska dłoń przy oczyszczaniu mebla, a każdy z uczestników zdobędzie przydatną wiedzę! Zapraszam – prośba o odpowiednią informację w mailu zgłoszeniowym.

Oferta dla par 2 + 2 |

Gdy jednocześnie na warsztaty zgłaszają się dwie osoby (każda ze swoim meblem), wówczas  otrzymują rabat 10%. Prośba o zgłoszenie w jednym mailu dwóch osób.

Dla czytelników newslettera |

Co jakiś czas w newsletterach pojawia się informacja o rabacie dla czytelników, warto więc zapisać się tutaj.

Voucher prezentowy |

Możesz zamówić warsztaty na prezent dla kogoś bliskiego. Napisz do mnie mail na kontakt@odnawialnia.pl. Voucher jest wystawiany na konkretny warsztat z oferty. Kupon jest ważny przez pół roku i należy z niego skorzystać najpóźniej 14 dni przed warsztatami – wtedy jest gwarancja miejsca. Po tym terminie można wziąć udział w miarę dostępnych miejsc.