Miedziany stojak na gazety – wygraj w konkursie Odnawialni i Color Mercado

komentarze 3
stojak z miedzianych rurek

Miedź jest teraz na topie. Lampy, donice, fragmenty mebli, naczynia – coś musi błyszczeć, najlepiej w towarzystwie intensywnych kolorów. A gdyby tak miedź w stojaku na gazety? I to w połączeniu z piękną, wzorzystą tkaniną? Takie rzeczy tylko w KONKURSIE Odnawialni i Color Mercado!

Na czym polega konkurs?

Wybierz tkaninę od Color Mercado, która najlepiej pasuje do Twojego wnętrza, a Odnawialnia zrobi dla Ciebie Twój dedykowany miedziany stojak na gazety, z wykorzystaniem wybranej tkaniny. Taki jak ten na zdjęciu. Rozstrzygnięcie konkursu 6 czerwca!

 

 

Regulamin konkursu

 

 1. Konkurs odbywa się na FB – na profilu Odnawialni. Osoby nieposiadające konta na FB także mogą wziąć udział.
 2. Wybierz ulubioną tkaninę Color Mercado i zagłosuj na nią. Zdjęcia tkanin wybranych do konkursu znajdziesz w galerii posta na FB (klik). Głosujemy klikając like it przy wybranym zdjęciu. Można głosować na więcej zdjęć.
 3. W komentarzu do posta na FB wpisz, który model wybierasz do wykonania stojaka na gazety i dlaczego właśnie ten? Decyduje kolor? Motyw? Styl mieszkania?
 4. Miło nam będzie jeżeli polubisz FP Odnawialni i Color Merccado (jeżeli jeszcze nie jesteś naszym fanem) i udostępnisz treść posta na FB.
 5. Konkurs trwa 7 dni, ogłoszenie zwycięzcy nastąpi w dniu 6 czerwca.

 

Wszystkie tkaniny konkursowe, z których uszyjemy stojak, znajdziesz w poście na Facebooku. Tu migawka z kolorów i wzorów.
3 Komentarzy
 • how to get free psn codes

  Odpowiedz

  Great job as well as complete to people with free playstation codes regard to utilizing this web provider. PSP limitations permit we for receive movie activities with that ps cards.

 • Dorota

  Odpowiedz

  super pomysły 🙂

  • Małgorzata Budzich

   dziękuję!

Zostaw komentarz

Close