# 17. Skrzynka na zabawki dla chłopca

komentarze 4

Gdzie trzymać resoraki? To kluczowa kwestia w pewnym wieku, zwłaszcza gdy ma się 5 lat i bogatą kolekcję małych pojazdów. Najprościej włożyć je do skrzynki, którą można przenosić w kolejne kąty, gdzie powstają garaże, trasy zjazdowe lub parkingi. Skrzynka w eleganckim turkusowym kolorze powinna sprostać oczekiwaniom każdego wymagającego rajdowca.

Takie skrzynki to przyjemna robota – mała powierzchnia do pomalowania i 1000 możliwości dekoracji. Zdecydowałam się na skandynawski look z kolorową girlandą, która “wisi” na niebieskiej wstążeczce. Do tego dekoracja z samochodzików, własnoręcznie pomalowana przez przyszłego posiadacza skrzynki i produkt gotowy.

pudełko na samochody

 

przechowywanie zabawek

Girlandy zajęły najwięcej czasu bo wymagały pracowitego wycinania trójkątów z taśmy malarskiej, a potem nakładania farby w różnych kolorach.

pudełko w stylu skandynawskim
4 Komentarzy
 • Marta S

  Odpowiedz

  Girlanda świetna, taka wdzięczna i dziecięca właśnie,postaram się kiedyś wykorzystać ten pomysł – jeśli oczywiście nie masz nic przeciwko 🙂
  Pozdrawiam 🙂

  • Odnawialnia

   jasne, czekam na efekty:) ostatnio wziełam się na sposób i zamiast wycinać trójkąty z taśmy wycięłam rządek trójkątów na krawędzi tekturowego paska, przyłożyłam do powierzchni i delikatnie nakładałam gąbką farbę, szło dużo szybciej

 • reflective tape

  Odpowiedz

  słodkie małe okno 🙂

 • anime cosplay costumes

  Odpowiedz

  Dziękuję za podzielenie się! Jestem przekonany, że to po prostu wspólny przydatnych informacji z nami.

Zostaw komentarz

Close