https://odnawialnia.pl/

Odnawialnia.pl

# 17. Skrzynka na zabawki dla chłopca

by Małgorzata Budzich

Gdzie trzymać resoraki? To kluczowa kwestia w pewnym wieku, zwłaszcza gdy ma się 5 lat i bogatą kolekcję małych pojazdów. Najprościej włożyć je do skrzynki, którą można przenosić w kolejne kąty, gdzie powstają garaże, trasy zjazdowe lub parkingi. Skrzynka w eleganckim turkusowym kolorze powinna sprostać oczekiwaniom każdego wymagającego rajdowca.

tekst alternatywny

Takie skrzynki to przyjemna robota – mała powierzchnia do pomalowania i 1000 możliwości dekoracji. Zdecydowałam się na skandynawski look z kolorową girlandą, która “wisi” na niebieskiej wstążeczce. Do tego dekoracja z samochodzików, własnoręcznie pomalowana przez przyszłego posiadacza skrzynki i produkt gotowy.

pudełko na samochody

 

przechowywanie zabawek

Girlandy zajęły najwięcej czasu bo wymagały pracowitego wycinania trójkątów z taśmy malarskiej, a potem nakładania farby w różnych kolorach.

pudełko w stylu skandynawskim

tekst alternatywny

You may also like

4 komentarze

Marta S 4 lutego 2015 - 15:43

Girlanda świetna, taka wdzięczna i dziecięca właśnie,postaram się kiedyś wykorzystać ten pomysł – jeśli oczywiście nie masz nic przeciwko 🙂
Pozdrawiam 🙂

Reply
Odnawialnia 12 lutego 2015 - 22:16

jasne, czekam na efekty:) ostatnio wziełam się na sposób i zamiast wycinać trójkąty z taśmy wycięłam rządek trójkątów na krawędzi tekturowego paska, przyłożyłam do powierzchni i delikatnie nakładałam gąbką farbę, szło dużo szybciej

Reply
reflective tape 23 lutego 2016 - 10:02

słodkie małe okno 🙂

Reply
anime cosplay costumes 2 marca 2016 - 07:42

Dziękuję za podzielenie się! Jestem przekonany, że to po prostu wspólny przydatnych informacji z nami.

Reply

Leave a Comment

Close